JEDNO URZĄDZENIE- WIELE ZASTOSOWAŃ

Inteligentne systemy rejestracji czasu pracy

Rozwiązania rejestracji czasu pracy, dostosowane do krajowego prawa pracy i ochrony danych osobowych RODO.

szczegóły, które zmieniają wszystko

Zanim nasze produkty wdrożyliśmy do sprzedaży, były one przez wiele miesięcy testowane w kilku firmach. W rezultacie mamy pewność, że oddajemy państwu produkt, który jest wszechstronnie sprawdzony i dopracowany.

Z własnego doświadczenia wiemy, że Pracodawcy zatrudniającemu od 1-4 pracowników szkoda byłoby wydać 1200-2000 zł na skomplikowany rejestrator. Oferowany przez nas rejestrator kosztuje nieporównywalnie mniej.

0

Bez limitu pracowników

0

Zapisanych zdarzeń

0

Przeciętny czas ciągłej pracy

0

Łączenie wielu RCP

01 — dla małych firm

Rejestrator E302

Prościej się nie da. Urządzenie idealnie sprawdzi się w małych firmach, które nie pracują w trybie zmian nocnych. Jasne sygnały świetlne i dźwiękowe informują o poprawnym odczycie przyłożonej karty lub breloka.

02 — Dla wymagających

Rejestrator E303

Wytrzymałe i niezawodne urządzenie bazujące na sprawdzonym procesorze z E302. Dodatkowo wyposażone w czytelny wyświetlacz LCD oraz 4 przyciski funkcyjne.

03 — uniwersalne

Karty zbliżeniowe 125 khz

Uniwersalne, trwałe, kompaktowe i odporne na upływ czasu. W każdym zestawie z rejestratorem dołączanych jest 6 sztuk. Przygotowane do rozdania nowym użytkownikom i rozpoczęcia pracy.

04 — dożywotnia licencja dla aplikacji

Darmowe oprogramowanie

Intuicyjna w obsłudze aplikacja pozwala skutecznie zarządzać zdarzeniami, dokonywać ich edycji i generować szczegółowe raporty. Kilkoma kliknięciami można uzyskać efekt wielogodzinnej pracy działu kadr. Czysta oszczędność.

chcesz wiedzieć więcej?

Poznaj wszystkie funkcje rejestratorów z serii E300

Sprawdź różnice między rejestratorami, porównaj możliwości i wybierz rozwiązanie właściwe dla Twojego modelu prowadzenia firmy.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka Prywatności