JEDNO URZĄDZENIE- WIELE ZASTOSOWAŃ

Inteligentne systemy rejestracji czasu pracy

Rozwiązania rejestracji czasu pracy, dostosowane do krajowego prawa pracy i ochrony danych osobowych RODO.

Rejestracja obecności oraz absencji osób zatrudnionych w naszej firmie to nie tylko narzędzie ścisłej kontroli, ale również wymóg prawny. Właściwe raportowanie może stać się problematyczne w momencie, gdy w grę wchodzą spóźnienia, wyjścia służbowe lub różnego rodzaju przepustki. Na szczęście nowoczesna technologia wychodzi naprzeciw potrzebom klientów dostarczając elektroniczne urządzenia wyposażone w system rejestracji czasu pracy. Dzięki nim w dowolnym momencie można uzyskać wgląd do statystyk i okresowych raportów. Dostępne w tej kategorii rejestratory czasu pracy są idealnym rozwiązaniem dla firm ceniących funkcjonalne rozwiązania.

Elektroniczna ewidencja czasu pracy znacznie ułatwia rozliczenia z personelem. Dzięki licznikom RCP możemy tworzyć znacznie bardziej elastyczne grafiki bez obaw, że pogubimy się w systemie rozliczeń ewentualnych nadgodzin. Elektroniczne urządzenia są precyzyjne i minimalizują ryzyko błędu. Ponadto system RCP pozwala na zyskanie cennych minut, które, stosując się do tradycyjnych metod, musielibyśmy poświęcić na prowadzenie ewidencji.

Systemy proste w obsłudze

Nasze urządzenia wyróżniają się intuicyjną obsługą. Aspekt ten z pewnością doceni personel, dla którego korzystanie ze sprzętu może stać się codziennym obowiązkiem. Elektroniczne usprawnienia powodują, że licznik czasu pracy działa błyskawicznie. Można z niego korzystać za pomocą kart magnetycznych lub breloków, które nie niszczą się nawet w wyniku wieloletniego używania. Wyświetlacze rejestratorów RCP są skonstruowane w taki sposób, aby ukazywane na nich dane były czytelne, a okresowa ewidencja łatwa do przygotowania również w wersji papierowej.

Obsługę liczników RCP ułatwia darmowe oprogramowanie. System dostarczany wraz z urządzeniem pozwala na edytowanie i generowanie raportów. Dział kadr zostaje odciążony w skomplikowanych obliczeniach, a wrażliwe dane w firmie są dodatkowo chronione zgodnie w wymogami RODO.

 

 

szczegóły, które zmieniają wszystko

Zanim nasze produkty wdrożyliśmy do sprzedaży, były one przez wiele miesięcy testowane w kilku firmach. W rezultacie mamy pewność, że oddajemy państwu produkt, który jest wszechstronnie sprawdzony i dopracowany.

Z własnego doświadczenia wiemy, że Pracodawcy zatrudniającemu od 1-4 pracowników szkoda byłoby wydać 1200-2000 zł na skomplikowany rejestrator. Oferowany przez nas rejestrator kosztuje nieporównywalnie mniej.

0

Bez limitu pracowników

0

Zapisanych zdarzeń

0

Przeciętny czas ciągłej pracy

0

Łączenie wielu RCP

01 — dla małych firm

Rejestrator E302

Prościej się nie da. Urządzenie idealnie sprawdzi się w małych firmach, które nie pracują w trybie zmian nocnych. Jasne sygnały świetlne i dźwiękowe informują o poprawnym odczycie przyłożonej karty lub breloka.

02 — Dla wymagających

Rejestrator E303

Wytrzymałe i niezawodne urządzenie bazujące na sprawdzonym procesorze z E302. Dodatkowo wyposażone w czytelny wyświetlacz LCD oraz 4 przyciski funkcyjne.

03 — uniwersalne

Karty zbliżeniowe 125 khz

Uniwersalne, trwałe, kompaktowe i odporne na upływ czasu. W każdym zestawie z rejestratorem dołączanych jest 6 sztuk. Przygotowane do rozdania nowym użytkownikom i rozpoczęcia pracy.

04 — dożywotnia licencja dla aplikacji

Darmowe oprogramowanie

Intuicyjna w obsłudze aplikacja pozwala skutecznie zarządzać zdarzeniami, dokonywać ich edycji i generować szczegółowe raporty. Kilkoma kliknięciami można uzyskać efekt wielogodzinnej pracy działu kadr. Czysta oszczędność.

chcesz wiedzieć więcej?

Poznaj wszystkie funkcje rejestratorów z serii E300

Sprawdź różnice między rejestratorami, porównaj możliwości i wybierz rozwiązanie właściwe dla Twojego modelu prowadzenia firmy.

    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
    Polityka Prywatności