Rejestracja czasu pracy

Kontrola i ewidencja aktywności personelu

Większość firm stara się szukać takich aspektów w swojej działalności, które pozwolą na zminimalizowanie strat. Może to objawiać się m.in. poprzez redukcję stanowisk czy też wprowadzanie nowych rozwiązań, mających usprawnić działanie przedsiębiorstwa. W tym drugim przypadku pomóc może elektroniczna rejestracja czasu pracy. Pozwoli ona na lepszą weryfikację zachowań podwładnych w aspekcie spóźnień do firmy czy też zbyt wczesnego kończenia swoich zajęć.

Proponujemy rozwiązania, które przyczynią się do lepszej dyscypliny wśród Twojego personelu. Kontrola czasu pracy pozwoli na dokładną ewidencję działań osób zatrudnionych. Będziesz miał dostęp do rejestru danych dotyczących długości ich przerwy, godziny wejścia do budynku, a także ich wyjścia. Zmobilizuje to podwładnych do bycia bardziej punktualnym i przestrzegania określonych zasad.

Elektroniczne urządzenia kontrolujące podwładnych

Nasza firma zajmuje się dostarczeniem zarówno odpowiednich urządzeń, jak i programów działających na systemach takich, jak Apple, Linux czy też Windows. Elektroniczna ewidencja czasu pracy odbywa się za pomocą specjalnych rejestratorów i kart zbliżeniowych. Proponujemy dwa rodzaje urządzeń – E302 i E303. Oba posiadają m.in. możliwość generowania raportów, są proste w obsłudze i nie mają limitu użytkowników. To, co je różni, to fakt, że E303 posiada funkcję wsparcia i kontroli firm trzyzmianowych, a dodatkowo rozróżnia cztery opcje – rozpoczęcie/koniec pracy, przerwa i wyjście służbowe. Dlatego będzie dobrym rozwiązaniem dla większych przedsiębiorstw.

Kontrola i rejestracja godzin zatrudnionych osób

Co też warto podkreślić, elektroniczna rejestracja czasu pracy pracowników pozwoli na lepsze zliczanie godzin. To szczególnie istotne w przypadku, kiedy firma oferuje elastyczny etat, czyli możliwość podzielenia ośmiogodzinnej działalności na mniejsze okresy, np. aktywność od 9 do 15, a następnie od 18 do 20. W prosty sposób za pomocą przesłanych raportów w rozszerzeniu pdf czy xlsx zobaczysz, ile faktycznie czasu spędziła dana osoba w biurze.

Prawo a elektroniczna ewidencja godzin.

Przepisy prawne w polskim ustawodawstwie dopuszczają możliwość rezygnacji z papierowych list obecności. Dzięki temu każda firma może korzystać z naszego produktu, jakim jest elektroniczna rejestracja czasu pracy. To idealne rozwiązanie dla każdego, ponieważ papierowa ewidencja była uciążliwa zarówno dla podwładnych, którzy musieli ją wypełniać, jak i dla osób z działu kadr, zbierających te dokumenty. Teraz wszystkie potrzebne dane są w jednym miejscu

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

    Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
    Polityka Prywatności