Przejrzysta obsługa

Korzystanie z systemu RPC wymaga instalacji naszego, dedykowanego oprogramowania. Instalacja jest szybka, nawigacja intuicyjna, a obsługa wyjątkowo łatwa.

Program współpracuje z systemami operacyjnymi z rodziny Windows, Linux i MacOS. Starając się poprawiać doświadczenia naszych klientów podczas korzystania z RCP wydajemy stałe aktualizacje. Proces ten nie wymaga angażowania uwagi użytkownika, ponieważ wszystko dokonuje się automatycznie.

Korzystanie z aplikacji jest całkowicie bezpłatne i zawsze takie pozostanie. Jedynym warunkiem licencyjnym jest posiadanie lub zakup urządzenia RCP.

Przydatne wskazówki

Przed rozpoczęciem instalacji warto ustalić system operacyjny posiadanego komputera, a także jego wersję. Ma to znaczenie w przypadku starszych urządzeń, które posiadają mało wydajną architekturę procesora. Posiadacze komputerów młodszych niż ok sześć lat mogą pominąć ten krok.

 • Wydajna wersja aplikacji przeznaczona dla szybszych procesorów. Będzie to właściwy wybór jeżeli korzystasz z systemu:

  • Windows 10
  • Windows 8 (system nie zapewnia obsługi apletów Java potrzebnych do uruchomienia naszej aplikacji w środowisku START. Należy przełączyć środowisko do ekranu PULPIT)
  • Windows 7
  • Windows Vista

  Wersja aplikacji dla starszych systemów lub komputerów. Sprawdź jeżeli korzystasz z:

  • Windows 10 dla urządzeń mobilnych
  • Windows XP (nie wszystkie)
  • Komputery z starsze niż 10 lat

W pierwszej kolejności sugerujemy zapoznanie się z działem najczęściej zadawanych pytań. Być może już wcześniej ktoś miał podobny problem i rozwiązanie znajdziesz właśnie tam.

Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie udzielimy potrzebnej pomocy. Dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

Poprzednia wersja aplikacji nie jest już przez nas wspierana. Sugerujemy pobranie najnowszej jej odsłony, która wciąż jest rozwijana i regularnie aktualizowana.

Nie musisz obawiać się o utratę danych zgromadzonych do tej pory na Twoim komputerze. Baza zapisanych godzin pracy przechowywana jest na stałe w pamięci rejestratora. Po pobraniu zdarzeń w nowej aplikacji i ponownym przypisaniu tagów zbliżeniowych do pracowników znów otrzymasz do niej pełny dostęp.

Cenimy opinie naszych klientów. Dziękujemy za każdy kontakt i sugestię dotyczącą wprowadzenia nowych rozwiązań lub ulepszenia dotychczasowych.

Na podstawie tych informacji dokonujemy aktualizacji oprogramowania RCP starając się, by nowe funkcje szły zawsze w parze z prostotą obsługi.

  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
  Polityka Prywatności